Rolniczy Handel Detaliczny Portal gospodarstw

Snajki - POLSKI TAPAS OD SNAILS GARDEN | SNAJKI | ŚLIMAKI | BOCZEK - 30 sztuk

Szczegóły ogłoszenia

Certyfikat za najlepszy produkt spożywczy roku 2019 dla przekąski "Snajki" marki SNAILS GARDEN - kategoria Nowy Produkt. O tym jaką moc mają takie wydarzenia i ile pracy trzeba, aby zaskoczyć Jury, świadczy choćby to, że na tej samej gali, odebrała Certyfikat Ewa Chodakowska!

Polski przemysł Turystyka Kulinarna i jego przedstawiciele powinni zadbać nie tyle o to, by dostarczyć klientom doznań kulinarnych, których można doświadczyć wszędzie indziej na świecie. Te doznania muszą być POLSKIE! Większość podróżników kulinarnych zdążyła już odwiedzić najbardziej znane miejsca i kraje związane z turystyką kulinarną, takie jak Włochy, Hiszpania czy Francja.

Teraz poszukiwane są nowe miejsca i #hity kulinarne!
Snajki – to nie tylko przekąska, ale również wspomnienie… Certyfikat Dobry Produkt za rok 2019!

Dwa składniki, a jaka moc! Ślimaki i boczek - uwierzcie nam, już prościej się nie da.. SNAJKI – to nie tylko przekąska, ale również wspomnienie... na zimno lub ciepło dla 2–3 os.b – prosto z polskiej farmy ślimaków SNAILS GARDEN! 

Skład: Ślimaki hodowlane Cornu aspersum (filety 30 sztuk), boczek, ser tarty parmezan
Wystaczy zapiec ok. 5 minut w rozgrzanym piekarniki 180C stopni lub na grillu, patelni, frytkownicy / po wyjęciu posypać serem.

Uzasadnienie: Nasze pierwsze kroki z gastronomią sięgają lat 90., a od 2003 roku przygotowujemy i systematycznie wprowadzamy na rynek polski produkty Helikultury. Po wielu próbach już wiemy, że ślimaki w Polsce to głównie produkty turystyczne dla sektora turystyki kulinarnej. Podobnie jak w Katalonii, do której eksportowaliśmy ślimaki. Nasze „Snajki” to właśnie taki „Tapps”, ale na polski rynek.
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 698... 698388531Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry